Anita e Ramushit sapo pranoi një dhuratë shumë të ëmbël, shikoni reagimin e saj

Anita e Ramushit sapo pranoi një dhuratë shumë të ëmbël, shikoni reagimin e saj

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo tregoi se pranoi si dhuratë disa ëmbëlsira, të cilat duket se i kanë pëlqyer shumë./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code