Genta ka shtuar peshë? Me këtë fustan po duket shumë e shëndoshë

Genta ka shtuar peshë? Me këtë fustan po duket shumë e shëndoshë

Genta në këtë fustan po duket shumë e shëndoshë.

Në mesin e këngëtareve që do bëhën nëna vitin 2021 është edhe këngëtarja Genta Ismajli.

Është thënë se këngëtarja është shtatzënë ani pse ajo po ruhet e nuk po e ekspozon barkun shumë, shkruan Kosovarja.

Ajo dhe Usta janë duke e vazhduar jetën e tyre të zakonshme deri sa të vijë në jetë foshnja e t’ju ndryshojë pak stilin e jetesës.

E në një foto që ka postuar këngëtarja veshur me një fustan të kuq vërehet se Genta ka shtuar dukshëm peshë.

Sigurisht kjo nga efekti i shtatzënisë.

p data-revive-zoneid=”4″ data-revive-id=”b4a7c49f3a3ff04048ce2ff39a709417″>p>

Komento:

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %