Në 1 vjetorin e lidhjes, Genta publikon momente intime me të dashurin turk

Në 1 vjetorin e lidhjes, Genta publikon momente intime me të dashurin turk

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në 1 vjetorin e lidhjes me të dashurin turk, ajo ka publikuar disa pamje të bukura dhe sensuale./ORAinfo/

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code