Në 1 vjetorin e lidhjes, Genta publikon momente intime me të dashurin turk

Në 1 vjetorin e lidhjes, Genta publikon momente intime me të dashurin turk

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Përveç muzikës, Genta është shumë e përfolur sidomos për jetën private, shkruan ORAinfo.

Gentën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në 1 vjetorin e lidhjes me të dashurin turk, ajo ka publikuar disa pamje të bukura dhe sensuale./ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

code