Connect with us

Showbiz

Sarën po e zbukuron çdo ditë e më shumë shtatzënia, shfaqet mahnitëse në imazhin e fundit

Published

on

Sara Hoxha është e njohur për publikun si e dashura e këngëtarit të mirënjohur, Ledri Vulës.

Sara u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër dhe tani ajo është tejet e përfolur, përcjell ORAinfo.

Çifti tani janë në pritje për t’u bërë tani prindër për herë të parë.

Gjatë shtatzënisë, Sara nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shfaqet e veshur plot stil.

E shtatzënia duket se po e bën çdo ditë e më të bukur Sarën./ORAinfo/

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

*

code

Showbiz

Anita e Ramushit sapo pranoi një dhuratë shumë të ëmbël, shikoni reagimin e saj

Published

on

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo tregoi se pranoi si dhuratë disa ëmbëlsira, të cilat duket se i kanë pëlqyer shumë./ORAinfo/

Continue Reading

Showbiz

Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje

Published

on

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit Lulja shihet me flokë të kuqe dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Continue Reading

Showbiz

Me barkun e rrumbullakosur e veshur e tëra në të bardha, Learta po duket si princeshë

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur e tëra në të bardha dhe po duket si princeshë./ORAinfo/

Continue Reading

Trending