Connect with us

Showbiz

Vdekja e këtij personi e ka pikëlluar shumë Shyhrete Behlulin

Published

on

Shyhrete Behluli ka shkruar telegram ngushëllimi me rastin e vdekjes së Adem Mikullovcit.

Këngëtarja është vetëm një prej shumë artistëve, që gjatë ditës së sotme shkruan fjalë të mëdha, për të ndjerin Adem Mikullovci.

Aktori ndërroi jetë në orët e para të ditës së sotme, ndërsa para pak minutash është varrosur në varrezat e qytetit në Dragodan.

Këngëtarja Shyhrete Behluli, përmes një postimi në Instagram, e quajti Ademin artist të madh, ndërsa tha se vepra e tij nuk do të harrohet kurrë.

“Vepra jote nuk do te harrohet kurr, u prehsh ne paqe artist i madh, do te na mungosh!” , ka shkruar ajo.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Votre adresse de messagerie ne sera pas publiée. Les champs obligatoires sont indiqués avec *

*

code

Showbiz

Anita e Ramushit sapo pranoi një dhuratë shumë të ëmbël, shikoni reagimin e saj

Published

on

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë.

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt, shkruan ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur edhe për jetën e tyre private e Anita është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes fotos së fundit ajo tregoi se pranoi si dhuratë disa ëmbëlsira, të cilat duket se i kanë pëlqyer shumë./ORAinfo/

Continue Reading

Showbiz

Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje

Published

on

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit Lulja shihet me flokë të kuqe dhe po duket shumë ndryshe./ORAinfo/

Continue Reading

Showbiz

Me barkun e rrumbullakosur e veshur e tëra në të bardha, Learta po duket si princeshë

Published

on

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur e tëra në të bardha dhe po duket si princeshë./ORAinfo/

Continue Reading

Trending